Прелиминарна листа ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 23 март 2017 13:40

Јавни конкурс за доделу  средстава Покрајинског секретаријата за здравство удружењима за област здравствене заштите у 2017. години (''Службени лист АПВ'', број 6/17), објављен у ''Службеном листу АПВ'', број 6/17 од 1. фебруара 2017. године, дневном листу ''Дневник'' од 1. фебруара 2017. године и на интернет страници Покрајинског секретаријата за здравство www.zdravstvo.vojvodina.gov.rs.

Правилником о поступку и критеријумима за доделу средстава Покрајинског секретаријата за здравство удружењима за област здравствене заштите у 2017. години (''Службени лист АПВ'', број 6/17), уређен је поступак и критеријуми за доделу средстава Покрајинског секретаријата за здравство за финансирање реализације пројеката/програма које реализују хуманитарне и стручне организације, савези и удружења у области здравствене заштите у 2017. години, као и начин спровођења јавнох конкурса за избор пројекта/програма и права и обавезе корисника средстава чији се пројекат/програм финансира, односно суфинансира.

Комисија за спровођење поступка јавног конкурса за доделу  средстава Покрајинског секретаријата за здравство удружењима за област здравствене заштите у 2017. години ( у даљем тексту:Комисија), на основу члана 10. Правилника о поступку и критеријумима за доделу средстава Покрајинског секретаријата за здравство удружењима за област здравствене заштите у 2017. години, сачинила је прелиминарну листу вредновања и рангирања пријава на јавни конкурс применом критеријума из члана 9. наведеног Правилника.

Прелиминарну листу можете преузети у менију документа:: Конкурс - удружења 2017